Özel Deva Sağlıklı Yaşam ve Danışmanlık Merkezimiz, her biri alanında uzman olan ekibimizin çalışmasıyla oluşturuldu. Bilgi birikimini Özel Deva’da birleştiren uzman, danışman, sağlıkçı ve destek birimlerimiz yüksek kalitede hizmet üretmek için var gücüyle çalışmaktadır.
En büyük gücümüz, ihtiyaçlarınıza uygun hızlı çözüm üreten ve her zaman yanınızda olan büyük ekibimiz.
Merkezimiz; faaliyetlerine başladığı gün itibariyle uyguladığı tüm programlar da bireylerin daha mutlu, daha verimli yaşaması, performansını etkileyen engelleri aşması görüşü ile sizlere yol arkadaşlığı yapmak için harekete geçmiş bilge bir girişimdir.
Temel amacımız bütüne hizmet etmektir. Bunun içinde insanların beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek bedenlerindeki mevcut enerjiyi doğru kullanmalarını bir yaşam tarzı haline getiriyoruz. Biliyoruz ki, bireysel farklılıklarımız toplumumuzun zenginliği bu düşünceden yola çıkarak danışanlarımıza, uygun ve kalıcı çözümler sunmaktayız.
Sağlıklı ve mutlu bir hayat için Özel Deva…

FARKLILIKLARA SAYGI, Farklılıklarınız toplumumuzun zenginliği. Bu yüzden eşitlik bilinciyle, ekiple birlikte bireysel sorunların çözümü için kişiye özel çözümler üretiyoruz.

YAŞAM BOYU ÖĞRENME, Yeniliğe, geri bildirime, değişime ve sürekli gelişime açığız.

EKİP ÇALIŞMASI, Sorunları birlikte tespit etmek, çalışmalardaki sorumlulukları birlikte planlamak, yürütmek, düzenli bilgi aktarımında ve geri bildirimde bulunmak, “hepimiz için, hep birlikte” anlayışını sahiplenmek.

GÜVENLİ HİZMET, İhtiyaçlara yönelik bütüne hizmet anlayışımız.